Ogłoszenie


Jak zacząć grę?
Regulamin forum
Regulamin gry

>>Forum zostało otwarte!<<
>>Zapraszamy do rejestracji!<<

~ ~ ~
Obecna pora roku: Jesień

brak

brak

Wyjec - Administrator
Nike - Moderator

brak

#1 2013-11-15 23:14:23

Wyjec

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-14
Posty: 28

Załóż swoją Kartę Postaci!

KARTA POSTACI (KP)
Obrazek - ma to być grafika przedstawiająca Twojego wilka. Najlepiej w całości.
OGÓLNE
Imię - imię Twojego wilka; jednocześnie Twój login.
Wiek - określa, na jakim stadium rozwoju jest Twój wilk.
Są 3 etapy rozwoju:
*Szczenię - Twój wilk jest mały i posiada mało umiejętności.
*Młodzik - Twój wilk przybiera dorosły wygląd, ale nadal uczy się przydatnych umiejętności i otaczającego go świata. W tym wieku może znaleźć partnera.
*Dorosły - Twój wilk posiada informacje niezbędne do przeżycia, może założyć rodzinę oraz własną watahę (jeśli tylko znajdzie członków.)
Charakter - Jak zachowuje się twój wilk? Opisz go.
UWAGA: Każdy wilk, jak człowiek, jest nieidealny. Więc by nie było tu zbytniego idealizmu, proszę, by na każde dwie dobre cechy przypadała 1 zła. Oczywiście złych może być więcej =)
Moce - czyli nadzwyczajne zdolności, które posiada Twój wilk. Mogą być maksymalnie 3.
NIEDOZWOLONE MOCE: nieśmiertelność, posiadanie wszystkich mocy, czytanie w myślach oraz nic związanego z oddziaływaniem psychicznym na inne wilki, przemiany w zwierzęta większe od wilków, porozumiewanie się z istotami magicznymi (jednorożce, smoki itp).
WATAHA
Nazwa watahy - nazwa, pod jaką funkcjonuje wataha, do której należysz. Jeśli nie należysz do żadnej (co jest na początku gry), zostaw puste.
Pozycja - pozycja w watasze, którą ustalasz razem z Alfą. Jeśli nie należysz do żadnej watahy (co jest na początku gry), zostaw puste.
RELACJE
Partner - wilk przeciwnej płci, z którym tworzysz parę. (jeśli nie masz, napisz "szuka", czy po prostu "brak")
Potomstwo - dzieci Twoje i partnera.
Przyjaciele - wilki, które lubisz i poznałeś w krainie.
Wrogowie - wilki z krainy, za którymi nie przepadasz.
POCHODZENIE
Miejsce urodzenia - nazwa krainy, państwa, obiektu geograficznego, gdzie przyszedłeś na świat.
Rodzice - imiona Twoich rodziców (jeśli nie ma ich w krainie, napisz nieznane)
Rodzeństwo - imiona twojego rodzeństwa (jeśli nie ma ich w krainie, napisz nieznane)
Historia - historia Twojego wilka. Co się stało, zanim znalazł się w krainie?

Teraz wypełnij swoją KP zgodnie z instrukcjami. Wyślij ją pod tym postem, a gry Administrator zaakceptuje ją, możesz zacząć grę!
KP do wypełnienia:

Kod:

obrazek
[b]OGÓLNE[/b]
[b]Imię:[/b]
[b]Wiek:[/b] szczenię/młodzik/dorosły
[b]Charakter:[/b] 
[b]Moce: [/b]
[b]WATAHA[/b]
[b]Nazwa watahy:[/b]
[b]Pozycja:[/b] 
[b]RELACJE[/b]
[b]Partner: [/b]
[b]Potomstwo:[/b] 
[b]Przyjaciele:[/b]
[b]Wrogowie:[/b]
[b]POCHODZENIE[/b]
[b]Miejsce urodzenia:[/b]
[b]Rodzice:[/b] 
[b]Rodzeństwo:[/b] 
[b]Historia:[/b]

Offline

 

#2 2013-11-20 18:03:12

Nike

Moderator

Zarejestrowany: 2013-11-16
Posty: 2

Re: Załóż swoją Kartę Postaci!

KARTA POSTACI:
http://3.bp.blogspot.com/-0676Scq5CSY/Uh7_FdAXGZI/AAAAAAAADUg/Ty9te6sYw6E/s1600/mediumk3yaoq55487a1d9a1a15b91919.jpg
OGÓLNE
Imię: Nike
Wiek: dorosły
Charakter: miła, lubi poznawać nowe wilki, ostrożna, potrafi zawalczyć o swoje, kiedy grozi coś jej lub jej rodzinie/watasze umie ich obronić, nie zawsze wszytskim od razu zaufa
Moce: przewidywanie przyszłości, władanie śniegiem
RELACJE
Partner: szuka
Potomstwo: brak
Przyjaciele: szuka
Wrogowie: nie ma
POCHODZENIE
Miejsce urodzenia: Dolina Naru
Rodzice: nie pamięta
Rodzeństwo: niewiadome
Historia: wychowałam się razem z moją rodziną w jednej watasze. Jako jeszcze młoda wilczyca chciałam opuści moją rodzinę. Być sama, samodzielna. Kiedyś to nastąpiło. Opuściłam ich. Rodzice nie chcieli mnie wypuścić z watachy, nie chcieli żebym ich opuściła. A ja tak bardzo chciałam to zrobić. W nocy, gdy wszyscy spali uciekłam. Od tamtego czasu jestem sama. Może i mnie szukali, nie wiem...

Karta zatwierdzona. Możesz założyć wątek w odpowiednim temacie i zacząć grę! ~ Wyjec

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eforg.pun.pl www.pfcoss.pun.pl www.starszakrew.pun.pl www.wkpf.pun.pl www.grupa120.pun.pl